Регенератор Bliss Power Volter™

(1 відгук)

248 580 грн.

- +
Додати у бажання

Це джерело високої якості створено за принципом цифроаналогового перетворення на основі методу підсумовування аналогових величин пропорційних ваг розрядів цифрового коду, розрядні коефіцієнти яких дорівнюють одиниці.

Артикул: 1
 • Довічна гарантія
 • Регенератор є одночасно стабілізатором напруги в діапазоні від 190 до 255 В, вихідною потужністю 1,1 кВт з повною гальванічною розв'язкою від мережі
 • Володіє досить низьким вихідним опором
 • Адресна доставка по м.Києву та Київській області в межах 30 км здійснюється безкоштовно при замовленні на суму від 15000 грн.
 • Доставка по Україні здійснюється нашими сервісними центрами і службами кур'єрської доставки Нової Пошти.
 • Самовивіз.
 • Готівковий розрахунок
 • Безготівковий розрахунок за рахунком
 • Безготівковий розрахунок на карту
 • Оплата через платіжну систему на сайті LiqPay
 • Оплата частинами від ПриватБанку
 • Розстрочка від компанії
 • Наложений платіж через відділення Нової пошти (2% від вартості товару)

Характеристики

Габарити (ВхШхГ), мм

200 х 400 х 595

Колір

чорний

Маса, кг

48

Фазність

одна фаза

Гарантія

ДОВІЧНА

Клас захисту

IP20

Температурний діапазон

Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні

Вологість, не більше

40…80%

Опис

Регенератор містить 7 джерел живлення постійного струму, величини напруги яких відносяться як U-2U (аналогічно резистивній матриці в твердотільних ЦАПах). Для управління процесом генерації напруги використовуються швидкодіючі ключі на польових транзисторах.

    Таким чином, кожні 100 мікросекунд з джерел напруги збирається частина синусоїди за завданням цифрового стандарту в процесорі. Отже, ми маємо силовий цифроаналоговий перетворювач, який вибудовує свій вихідний сигнал прямо на навантаженні без проміжних перетворень і без широтноімпульсної модуляції (не плутати з підсилювачем класу D). Нелінійні спотворення вихідного сигналу не більше 0,1%.

    Такий підхід дозволяє досягти високого ККД – до 80%. При цьому апарат має досить низький вихідний опір (нижче ніж мережу), так як фільтруючі ємності джерел живлення становлять десятки тисяч микрофарад на кожному джерелі, а опір польових транзисторів, що включають джерела, вимірюється в десятках мОм, індуктивний опір практично відсутній.

    Важливою перевагою є те, що прилад є одночасно стабілізатором напруги в діапазоні від 190 до 255 В вихідною потужністю 1,1 кВт з повною гальванічною розв’язкою від мережі. Дозволяє регулювати вихідну напругу від 1 до 240 В з кроком 1 В і вихідну частоту від 50 до 120 Гц з кроком 1 Гц.

    Сприятливий вплив на звук при підвищенні частоти харчування було доведено фірмою PSAUDIO, коли вона стала виробляти свою знамениту лінійку регенераторів з такою ж функцією.

1 відгук для Регенератор Bliss Power Volter™

 1. Евгений

  Купил ваш регенератор после обсуждения его на форуме soundex
  https://soundex.ru/forum/index.php?/topic/48921-bliss-power-регенератор-чистоты-звучания/
  вот здесь больше о его работе: https://soundex.ru/forum/index.php?/topic/40897-знакомые-и-мало-знакомые-цапы-в-системе-molochnika/page/164/
  Пожалуй, это то устройство, которое невозможно сказать дорогое или нет, но я реально получаю удовольствие от качества звучания! Рекомендую!

Додати відгук
Зворотний дзвінок

Ви можете зателефонувати нам:+38 (044) 225-02-76

або заповнити форму


  Дякуємо!

  Ваше повідомлення успішно відправлено