Калькулятор підбору стабілізатора
Три види калькулятора потужності дозволять вам розрахувати силу струму, який споживається популярними побутовими пристроями і допоможуть підібрати необхідну потужність стабілізатора напруги. Рекомендовано вибирати стабілізатор напруги з 20% запасом по потужності, як резерв для підключення додаткового обладнання.
Розрахунок по потужності. Рекомендовано вибирати стабілізатор напруги з 20% запасом по потужності, як резерв для підключення додаткового обладнання.
Розрахунок по силі струму. Рекомендовано вибирати стабілізатор напруги з 20% запасом по потужності, як резерв для підключення додаткового обладнання.
Підбір стабілізатора напруги – досить серйозне питання, адже неправильний підбір не вирішить проблему поганої якості мережі, а повернення заміна стабілізатора принесе чимало клопоту.
Підібрати стабілізатор для вашого будинку/квартири/об’єкта ви можете на нашому сайті.
Для зручності ми створили калькулятор підбору необхідного вам стабілізатора напруги. При виникненні питань або проблем з підбором, ви завжди можете проконсультуватися з нашими менеджерами, будь-яким зручним для вас способом.
Наші калькулятори по підбору потужності необхідного вам стабілізатора напруги допоможуть прорахувати силу струму, який споживається найбільш популярними побутовими пристроями та допоможуть вибрати необхідну потужність стабілізатора напруги.
Наша компанія рекомендує вибирати стабілізатор напруги з запасом до потрібної вам потужності– близько 20% Це буде резерв для підключення додаткового обладнання в майбутньому.
І так, давайте більш детально розповімо як вибрати стабілізатор напруги виробництва VOLTER на нашому сайті:
Перший варіант:
Використовуйте калькулятор підбору стабілізатора «розрахунок по електроприладам».
Вибираєте побутову техніку (наприклад, холодильник або телевізор), яку плануєте використовувати на об’єкті (будинок, квартира, завод та інші об’єкти, що потребують стабільної напруги), вибираєте її кількість, натискаєте кнопку «розрахувати». Прорахунок потужності електроприладів приблизний, тому що моделі техніки бувають різні (ми використовуємо середню потужність).
Пам’ятайте, що для того щоб правильно вибрати потужність стабілізатора, потрібно прорахувати суму потужностей всіх пристроїв, підключених до постачання електроенергією одночасно, враховуючи пускові струми приладів. От саме ці пускові струми можуть бути більш потужними, ніж постійна потужність приладу, тому запас потужності в 20% точно не буде зайвим.
Другий варіант:
Використовуйте калькулятор підбору стабілізатора «розрахунок по потужності»
Цей варіант для тих, хто знає необхідну потужність. Дізнатися можна у вашого електрика, який вводив в експлуатацію об’єкт.
Вписуєте в поле необхідну потужність в Ватах і натискаєте кнопку «розрахувати».
Але також не забувайте, що ми рекомендуємо вибирати стабілізатор з запасом (20%) по потужності, для підключення додаткового обладнання.
Третій варіант:
Використовуйте калькулятор підбору стабілізатора «розрахунок за силою струму»
Вписуєте в поле «введіть номінал вхідного автомату» необхідний номінал в Амперах і натискаєте кнопку «розрахувати».
Рекомендовано підбирати стабілізатор напруги VOLTER з запасом 20% по потужності, як резерв для підключення в майбутньому додаткового обладнання.
Також нагадуємо, що вибравши стабілізатор напруги виробництва VOLTER, ви отримуєте на нього довічну гарантію.